Fesťáky.cz > fesťáky > LÉTOFEST PARDUBICE
LÉTOFEST PARDUBICE
13.7 - 14.7.2018, Pardubice (Dostihové závodiště Pardubice)
Rock, Pop, Punk


Popis:
LÉTOFEST to je tour osmi letních festivalů, které zasáhnou celou Českou republiku.

Návštěvníci budou mít možnost zúčastnit se grilovací soutěže. Každý soutěžící dostane ingredience a jeho úkolem bude předvést své grilovací umění. Grilovat se bude na top plynových grilech a nejlepší grilmastři budou obdarováni cenami.

Další, na koho v rámci festivalu nezapomínáme, jsou děti. Věnujeme jim bohatý program v podobě dílniček a soutěží i drobných sportovních aktivit.… více

Adresa:
Dostihové závodiště Pardubice
Pražská 607
Pardubice

Kontaktní osoba:
Pavel Vlašín
E-mail: vlasin@yashica.cz
Telefon: +420 608 860 128

Již pátým rokem podporujeme projekt Můj nový život, jehož cílem je pomáhat onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám zvládnout léčbu a vrátit se po ní do běžného života. Umožňujeme jim bezplatný vstup na festivaly a ještě jim k tomu nabízíme bohatý program. Pomoci můžete i vy – vyhledejte na sobotních festivalech hostesky projektu Můj nový život a dozvíte se víc. Nebo dejte své fotky z festivalu na Instagram, zadejte hashtag#mujnovyzivot nebo #letofest2018 a nechte si je tak hned vytisknout u stánku společnosti Pixito s logem Můj nový život. Desetikoruna z každé fotografie přispěje k tomu, aby se děti po onkologické léčbě mohly lépe a rychleji vrátit zpět do standardního života.
Vstup zdarma nabízíme i dětem z místních dětských domovů.

Harmonogram pro den:
Název Od Do