Fesťáky.cz > fesťáky > KAROLINA OKTOBEERFEST 2018
KAROLINA OKTOBEERFEST 2018
12.10 - 13.10.2018, Ostrava (Forum Nová Karolina)
Rock, Pop, Folk


Popis:
Karolina Oktobeerfest oslaví v letošním roce půlkulaté výročí a slavit budeme hudbou! Páté narozeniny tradičního festivalu rozezní v termínu od 12. do 13. října přední české a slovenské kapely!

Na své si přijdou milovníci řízného rocku, melodického pop-rocku i současných ikon popu. Dva dny našlapané hudbou budou bohaté nejen na jména, ale také na novinky v areálu, díky kterým budou hudební zážitky pohodlnější a bezpečnější.

Letos poprvé dojde k ohrazení areálu a… více

Adresa:
Forum Nová Karolina
Jantarová 3344/4
Ostrava

Kontaktní osoba:

E-mail: info@forumnovakarolina.cz

A.K.CIDER-Vizovice - cideroví specialisté sídlí ve Vizovicích u Vsetína. Pochutnat si od nich budete moci na klasických, suchých, polosuchých i sladko-hořkých variantách ciderů.
Heřmanický pivovar - z ostravských Heřmanic potečou ležáky 11° a 12°, medový speciál 13° nebo polotmavý speciál 13°.
Hostinec a Pivovar U Hušků - nedaleko Hradce Králové najdete hostinec s pivovarem, odkud k nám dorazí honosná delegace - Bělečský Car (12°), Bělečská carevna (13°) Bělečská včelka (medová 13°), Pivrncův řízek ® (polotmavá 13°).
Sachsenberg Pivovar - pivovar původem z Českého Těšína vyšvihne 3° Bum´s nefiltr, 12° Pepřový duch, 12° Višněllé.
Starokladenský pivovar - repertoár kladenského pivovaru bude pestrý - Dobrák z Velké Dobré 16°, Starokladno Bohouš 13°, Starokladno ležák starosty Pavla 12,8°, Starokladno 10,8°, Starokladno černý havíř 12,8°.
Pivovar Trilobit - z pražské Libně bude na čepu Svatováclavský světlý ležák 12% (z českého chmele), Callista APA 12%, Prague Pride 11% EPM-EPA, Nažhavená čertice 13% (s chilli) nebo Malinový polibek - radler.

Harmonogram pro den:
Název Od Do